Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

США і Росія можуть і співпрацювати

У Пентагоні вважають, що в американських та російських військових є багато можливих напрямів співпраці у галузі протиракетної оборони (ПРО).

Як один із прикладів спільної роботи в Пентагоні називають обмін даними із діючих радіолокаційних станцій і супутників системи раннього попередження про пуски балістичних ракет. «Системи приладів виявлення, командування та управління — усе це можливості для налагодження відносин між Росією та США. Питання полягає в тому, якого роду відносин ми хочемо. Чи можемо почати працювати разом? Чи є це найкращою стримуючою силою, ніж озброєння?», заявив заступник голови Комітету начальників штабів Збройних сил США генерал Джеймс Картрайт. Американський генерал вважає, що глобальна економічна криза і прогнозований величезний бюджетний дефіцит США неминуче поставлять адміністрацію Барака Обами і Конгрес США перед «важким вибором»: які програми озброєнь продовжувати фінансувати в майбутні роки. У зв’язку з цим для США стає ще більш важливим завдання співпраці з іншими країнами в таких сферах, як ПРО. «Коаліційні методи і способи ведення війни — ось до чого ми йдемо», — заявив Картрайт. У Пентагоні також зазначають, що при розробці системи ПРО слід враховувати збіль­шення ймовірності того, що потенційні супротивники США у випадку, якщо вони захочуть нанести удар, вдадуться не до традиційних балістичних ракет, а до інших засобів.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com