Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Що нам загрожує?

В комунальних під­приємствах Оболонського, Святошинського і в трьох КП Печерського району столиці територіальним підрозділом Держпромнагляду виявлено понад 700 порушень стану охорони праці і припинена експлуатація 116 одиниць устаткування, повідомляє прес-служба Державного комітету України з питань промислової безпеки, охорони праці і гірського спостереження у вівторок.

До адміністративної відповідальності притягнуто 31 посадову особу підприємств, з яких 16 перших керівників.

Серед головних порушень, які несуть реальну загрозу життю і здоров’ю працюючих і мешканців будинків, виявлено зберігання карбіду кальцію в підвалі житлового будинку, де розташована аварійно-диспетчерська служба філії КП «Житлосервіс» Святошинського району. У приміщенні, в якому проходить водопостачання, опалювання і електромережа, наявність карбіду кальцію, — є джерелом небезпеки і може привести до трагедії, що сталася в Евпаторії.

У ході перевірок також було виявлено, що в непристосованій для зберігання балонів з киснем будівлі КП «Жітлосервіс» Дарницького району, який знаходиться неподалік від житлового масиву, зберігалися балони. «До того ж без договорів із спеціалізованими організаціями на їх установку і заповнення. Що також є кричущим порушенням правил безпеки», — наголошують в Держпромнагляді.

Серед інших порушень: відсутність дозволів на виконання робіт з підвищеною небезпекою (електрозварювання, газополум’яні; роботи на висоті, в електроустановках, що діють; дозвіл на транспортування, зберігання і експлуатацію балонів з газами; роботи по обслуговуванню деревообробних верстатів), не випробовуються на герметичність редуктори для газополум’яної роботи; на газонепроникність і горіння — різаки і пальники, відсутність навченого персоналу, відповідальних за справний стан і безпечну екс­плуатацію балонів і тому подібне, не проводиться належний нагляд за виробничими будівлями і спорудами, відсутність побутових приміщень для переодягання працівників.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com