Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

МАУП відвідали ректори ВНЗ з Республіки Чад

Міжрегіональна Академія управління персоналом — один з не багатьох вузів, які навчають студентів з різних країн світу, веде активну роботу з підготовки іноземних студентів до здобуття вищої освіти в Україні, а також надає їм можливість отримати вищу освіту за багатьма напрямками.

Днями до Академії з метою ділових переговорів завітали п’ятеро ректорів з Республіки Чад (Африка). Візит відбувався за сприяння Міністерства освіти та науки України. В ході зустрічі гостей з ректором МАУП Миколою Головатим були обговорені шляхи можливої співпраці, зокрема підготовки до навчання, отримання вищої освіти в МАУП африканськими студентами, обміну студентами та викладачами між африканськими вузами та Академією. Академія надала гостям проект двостороннього договору про співпрацю. Сторони висловили зацікавленість у співпраці і взаємній підтримці в освітянській галузі. Варто зазначити, що з десяти вищих навчальних закладів освіти, які існують у республіці, п’ятеро — були представлені під час переговорів.

Традиційно Академія надає багато можливостей і всіляку підтримку іноземним студентам, які приїздять на навчання. Гості мали нагоду на власні очі пересвідчитися, що МАУП пропонує прекрасну матеріально-технічну базу для навчання, а також уважний і доброзичливий педагогічний колектив. Ректори африканських вузів відвідали лекції для іноземних студентів, які проходили саме під час візиту, а також оглянули аудиторії, гуртожитки для іноземців та бібліотечно-інформаційний комплекс.

Тож можна сподіватися, що знайомство ректорів з Республіки Чад з Академією стане першим кроком до плідної співпраці, і згодом до Академії приїдуть на навчання студенти з Африки.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com