Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Інтернет — в школи

«На сьогоднішній день ситуація наступна: ми повністю завершили комп’ютеризацію загальноосвітніх сільських шкіл І-ІІІ ступенів. Зараз наше завдання — завершити комп’ютеризацію міських шкіл І-ІІІ ступенів, сільських шкіл ІІ ступеня й по можливості наблизитися до загальної комп’ютеризації», — заявила начальник Управління освіти й науки Луганської ОДА Ірина Цимбал.

Ірина Цимбал докладно розповіла, що необхідно для забезпечення всіх шкіл необхідним комп’ютерним обладнанням. «Цього року за результатами тендерних торгів поставити 136 комп’ютерних комплексів. Крім того, ми брали участь у програмі «Світового Банку», за результатами якої до сільських шкіл буде поставлено ще 19 комп’ютерних комплексів. У цілому, для повної комп’ютеризації шкіл І-ІІІ ступенів нам необхідно 92 комп’ютерних класи. Однак це завдання вже наступного року», — повідомила вона.

Не залишилося без уваги й питання підключення шкіл до мережі Іnternet. «В 2006 році всього 19% шкіл було підключено. В 2007 році — вже 34%. Завдяки програмі «Створення єдиної інформаційної мережі шкільних бібліотек» ми протягом 3-х років зможе підключити до Інтернету 100% шкіл, шкільних бібліотек. Цього року 1,2 млн грн виділено для того, щоб розпочати цю програму», — підкреслила Ірина Цимбал.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com