Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Масштабні навчання “Морський вузол – 2008”

У період з 17 по 27 вересня на морських та берегових полігонах Військово-Морських Сил та полігоні “Опук” заплановано провести другу – практичну – фазу “Морського вузла – 2008”.

Практична фаза розпочнеться проведенням збір-походу кораблів та суден ВМС України, які в морі у взаємодії з авіацією Повітряних Сил відпрацюють завдання з пошуку та знищення корабельних груп умовного противника, підводних човнів, виконають заходи з встановлення загороджень та тралення мін. Також, відпрацьовуватимуться дії військ берегової оборони.

На кримському полігоні “Опук” заплановано провести етап бойових стрільб із застосуванням усіх родів авіації Повітряних Сил, морської та армійської авіації, кораблів, військ берегової оборони, здійснити висадку морських та повітряних десантів.

Крім того, в ході навчання планується перевірити реальну готовність до виконання завдань за призначенням повітрянодесантних, аеромобільних та артилерійських частин Сухопутних військ, в тому числі, з виходом до районів умовного виконання завдань.

Всього до “Морського вузла – 2008” передбачається залучити до 4 тисяч військовослужбовців, 390 одиниць озброєння та військової техніки, в тому числі, до 23 кораблів та суден, до 60 одиниць бронетанкової техніки, до 30 одиниць артилерійських систем, до 10 вертольотів та до 15 літаків.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com