Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Українці обстежують «Яохай»

Урядова комісія, створена для розслідування аварії буксира «Нафтогаз-67» в Південно-Китайському морі, приступила до обстеження китайського суховантажа «Яохай», після зіткнення з яким 22 березня затонуло українське судно. Урядова комісія, створена для розслідування аварії буксира «Нафтогаз-67» в Південно-Китайському морі, почала обстеження китайського суховантажу «Яохай», після зіткнення з яким і затонуло українське судно. Як повідомляє РІА «Новости» з посиланням на місцеві ЗМІ, українська делегація спростувала інформацію про те, що пошуково-рятувальну операцію на місці аварії судна припинено. Проте Морський і Пожежний департаменти Сянгана (Гонконгу) ще раз підтвердили, що підвідомчі їм водолази припинили занурення до затонулого корабля.

Судна, які братимуть участь у піднятті «Нафтогазу-67», спустили у воду кабелі. Очікується, що до місця трагедії прибуде найбільший в Азії плавучий кран — «Хуа Тьєнь Лун».

Нагадаємо: українське судно, отримавши чотириметрову пробоїну, затонуло протягом кількох хвилин. На його борту було 25 людей. Сімох членів екіпажа — шістьох громадян України і одного громадянина Китаю — вдалося врятувати.На цьому тижні знайшли тіла трьох моряків. Тепер у списку зниклих безвісти — 15 людей.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com