Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ДАІ забрала 19 тисяч прав

З початку проведення широкомасштабних оперативно-профілактичних заходів на дорогах, працівниками Державтоінспекції було вилучено 19 тисяч посвідчень водіїв, зафіксовано 532977 порушень Правил дорожнього руху, а також 23422 факти керування транспортними засобами в нетверезому стані, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Департаменту ДАІ МВС України.

За даними прес-служби, ДАІ було виявлено 77447 фактів створення аварійних ситуацій на вулицях і автодорогах, винесено 19167 ухвал про позбавлення порушників права керування, винесено 44916 ухвал про накладення штрафу за порушення ПДД.

Нагадаємо, що у виконання Указу Президента України від 20 листопада 2007 року №1121/2007 «Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху» і з метою зменшення аварійності на автодорогах держави впродовж місяця, з 10 січня по 10 лютого поточного року, підрозділами Державтоінспекції проводиться широкомасштабна оперативно-профілактична робота.

У ній задіяно більше 300 мобільних груп ДАІ, які повинні негайно реагувати на всі порушення вимог Правил дорожнього руху його учасниками.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com