Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Яценюк заборонив знищувати серце Києва

Міністерство закордонних справ заборонило будівництво житлового будинку, розпочате на замовлення МЗС на розі Десятинної і Пейзажної алеї в Києві, без узгодження з міністерством.

Відповідно до наказу екс-міністра іноземних справ Арсенія Яценюка, МЗС скасував повноваження акціонерного товариства «Українське майно» стосовно керівництва спільною інвестиційною діяльністю з будівництва, що були закріплені у відповідному договорі, у зв’язку з недотриманням низки положень договору по спільній інвестиційній діяльності і широким суспільним розголосом справи.

Відтепер «Українське майно» не може здійснювати подальші роботи з будівництва житлового будинку від імені МЗС без узгодження з міністерством.

За повідомленнями ЗМІ, будівництво на розі Десятинної і Пейзажної алеї на замовлення МЗС викликало низку акцій протестів з боку мешканців прилеглих будинків і громадських організацій у зв’язку з вирубкою дерев і розміщенням будівельного майданчика на території охоронюваного ЮНЕСКО заповідника «Стародавній Київ».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com