Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Студентська осінь–2007

Напередодні в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся традиційний конкурс української студентської пісні «Студентська осінь 2007». Навіть попри прохолоду вечір виявився справді святковим. З усіх куточків України завітала до столиці талановита творча молодь — автори і виконавці студентської пісні.

Усі вони студенти інститутів Президентського університету Академії та філій Всеукраїнського університету МАУП. Позмагатися у конкурсі приїхали 30 студентів, зокрема з Одеси, Полтави, Луцька, Яготина та Львова. Учасники виконували народні та авторські пісні, відомі естрадні композиції. Майстерність музичного та вокального виконання, артистизм, костюми учасників гідно оцінило поважне журі конкурсу. У номінації «Авторська пісня» перемогли одразу двоє конкурсантів — Ольга Супрунович з Луцька та Микола Папикін з Інституту міжнародної економіки та фінансів, який також цього вечора здобув спеціальний приз журі «Творче відкриття». Найкращою в номінації «Естрадна пісня» стала Мар’яна Юрченко, яка представляла Інститут політичного лідерства та лінгвістики. Олена Юрченко з Інституту соціальних наук була найкращою в номінації «Народна пісня».

В номінації «Дует» ІІІ місце вибороли Дар’я та Олександра Котеньові з Інституту Права та ЕПТ відповідно, друге місце посіли Андрій Кравченко та Олександра Баркалова, а перемогли студенти Інституту Права Євген Бургела та Максим Красота.

Цього року, перше місце в номінації «Ансамбль» розділили між собою одразу дві музичні студії «Глорія» з Президентського університету МАУП та «Академія Плюс» з Волинського інституту МАУП, який вже другий рік поспіль визнається кращим студентським ансамблем.

У номінації «Вокал» за призові місця боролися студенти, які мають найкращі вокальні дані. Уже другий рік поспіль найкращою стає студентка Інституту політичного лідерства і лінгвістики Стелла Гусейнова. Друге місце зайняла Олександра Баркалова з Інституту міжнародних відносин. Серед студентських вокально-інструментальних колективів цього вечора не було рівних «Парадайз» з Яготина. Приз глядацьких симпатій дістався Ользі Загній, а приз симпатій журі розділили між собою Сабіна Красна та хорова студія «Первоцвіт» з Економіко-правового технікуму МАУП. Нагороди переможцям вручала проректор з виховної роботи МАУП Людмила Біжик та начальник відділу культурно-естетичного виховання Людмила Угляренко. Насамкінець члени журі подякували учасникам за подароване свято та побажали конкурсантам якнайбільше перемог, творчих звершень та наснаги.

Вл. інф.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com