Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Ідіоти, за мною!

Оте, даруйте, потороччя з клоччя, яке з чистого непорозуміння все ще вважається мером Києва, знову виступило з вимогою закрити МАУП. Щоправда, цього разу вимога адресована не прем’єр-міністру, бо навіть не обтяжений інтелектом Леонід Черновецький зрозумів, що зі своїм передостаннім зойком на цю тему він дав маху. Ненависну Льоні-Космосу Академію повинен закрити міністр освіти Ніколаєнко. До нього, власне, і звернена заява, поширена прес-службою мерії. Підстава все та ж — нібито поширення антисемітської літератури.

Коментувати клінічну параною складно, але доводиться. Черновецький знову зробив ідіотську послугу — цього разу міністру освіти. І ось чому.

Навіть міністр Ніколаєнко у своїй затяжній судовій війні з МАУП не наважився публічно заявити, що він виконує політичне замовлення уряду Ізраїлю і міжнародних сіоністських організацій. Публічно посилався виключно на необхідність перевірити, як Академія дотримується законодавства про освіту.

Навіть міністр Ніколаєнко розуміє, що його відомство не є тією інстанцією, яка встановлює наявність свідомого роздмухування ксенофобії чи расизму в тих чи інших виданнях. Це прерогатива СБУ та Генпрокуратури. А вчиняти певні дії проти видавців чи інших причетних структур можна лише тоді, коли суд на підставі слідства, проведеного СБУ або ГПУ, винесе відповідний вирок за ст.161 КК України.

Досі ні СБУ, ні ГПУ попри посилені підганяння, нагинання і, даруйте, гвалтування з боку найвищих владних чиновників не віднайшли щонайменших ознак антисемітизму — ні в діях МАУП, ні в періодичних виданнях та книгах академічного видавництва.

Змушені повторити: навіть якщо ГІПОТЕТИЧНО суд встановить наявність свідомих антисемітських дій в якійсь статті чи книзі, виданій під егідою МАУП, то це в жодному разі ще не є підставою до позбавлення Академії ліцензії. А Черновецький вимагає саме цього — і не менше.

Розмірковуючи, що саме і чим саме притисли мерові, що він так озвірів, ми наштовхнулися на цікаву інформацію. Виявляється, Черновецький і його чиновники тривалий час тероризують ще один київський ВНЗ — Державний педагогічний університет. Того дня, коли Черновецький заявивив ультиматум щодо МАУП, студенти Педуніверситету пікетували мерію з вимогою дати їм спокій. Дістали!

То, може, Льоня-Космос насправді не борець із расизмом, а звичайнісінький жлоб з дерев’яною мордою, який, прикриваючись боротьбою з віртуальними порушеннями прав євреїв в Україні, намагається загарбати нерухомість і земельні ділянки поки що двох київських ВНЗ. Ось звідки роги ростуть!

В інтернеті стверджують, що юна доця мера катається на іномарці вартістю в 2 млн дол., позичених люблячим татом з міської казни. Так воно чи ні — мусить встановити той, кому належить це встановити. Це буде набагато цікавіше, ніж чергове розслідування чергових побрехеньок нарваного мера. Бо може статися, що татуньо горлає «ловіть антисемітів!», аби відвернути увагу від цілком реальних злочинів, вчинених ним та його сімейством.

За матеріалами інтернет-видання «Акценти»

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com