Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Плани нищення МАУП в дії

Війна з МАУП продовжується. Розпочали її, як неодноразово повідомлялося, міжнародні єврейсько-расистські кола, які міцно окупували сьогодні Україну — її надра, фінанси, ЗМІ та владу. Чому нищать ці зайди разом з тубільними запроданцями саме МАУП?

Бо академічні видання та наукові конференції не бояться говорити правду та проводити дослідження найгостріших проблем минулого і сьогодення, зокрема злочинів сіонізму та єврейської міжнародної мафії. Ці питання навряд чи так жваво обговорювалися б, якби не були такими страшенно актуальними. Аби переконатися в цьому, достатньо згадати, кому сьогодні належать владні, фінансові та інформаційні ресурси в Україні і світі. Тому говорити про це вголос і відверто є обов’язком кожної чесної людини, що, до речі, гарантується Конституцією України та Декларацією прав людини ООН. Крім того, проведення наукових диспутів та їхнє широке оприлюднення — необхідна умова діяльності Академії, що відрізняє її, наприклад, від ПТУ.

До того ж є законний спосіб заперечити будь-яку інформацію, якщо її хтось вважає недостовірною. Для цього існують суди з їхньою багатовіковою практикою вирішення спірних питань. Але практично всі суди МАУП виграла і довела, що її діяльність повністю відповідає чинному вітчизняному та міжнародному законодавству. Це багато разів підтвердили, на підставі численних перевірок, органи прокуратури, вну­трішніх справ та Служби безпеки України. Залучення державною владою до справи нищення най­більшого навчального закладу, яким є МАУП, податкових органів також нічого не дало. Навпаки, саме в розпал переслідувань Академії вже цього року Київська міська державна адміністрація нагороджує її Почесною грамотою як одного з найбільших і найпрозоріших платників податків, а Торговельно-промислова палата України, на підставі офіційних даних державної статистики, взагалі оголосила МАУП лідером вищої освіти нашої держави й нагородила її відповідною пам’ятною медаллю.

Словом, законних підстав для переслідувань Академії — найбільшого та найкращого ВНЗ України — у державної влади не було і немає. Тоді вона, за звичкою, звернулася до протиправних. Наприклад, ще наприкінці 2004 року було здійснено спробу вбивства президента МАУП, яку й досі не можуть розкрити правоохоронні органи і яку завжди замовчують. Водночас будь-які хуліганські чи псевдо- хуліганські дії проти окремих євреїв або їхніх організацій набувають просто вселенського розголосу за участі президента країни, секретаря РНБО, міністра МВС та інших представників державної влади. А ось замах на ке­рівника найбільшої в державі вищої школи ані владу, ані ЗМІ не цікавить. То хіба ж це не расизм?

І хіба винні науковці чи інші дописувачі академічних видань, що євреїв за документально зафіксовані злочини виганяли практично з усіх європейських країн протягом кількох століть? Або за злочини єврейсько-більшовицього режиму, жертвами якого стали десятки мільйонів безневинних людей? Або за злочини єврейської мафії, яка поширила свій сіоно-юдейський вплив не лише на нинішню Україну, а й на Європу, США та цілий світ? Про це не можна не говорити і не писати, оскільки ці масштабні злочини повторюватимуться знову і знову, згублять нові десятки мільйонів життів. Саме ця документальна правда про довготривалу злочинну діяльність єврейського расизму в світі і в Україні найбільше бентежить його носіїв. Тому вони і чинять протиправні дії проти ненависної їм МАУП, не зупиняючись навіть перед замахом на вбивство.

Замовники та організатори

Хто ж конкретно стоїть за нескінченними репресіями проти вищого навчального закладу, винного лише в тому, що він чесно і відкрито виконує свій науковий та громадянський обов’язок?

Згідно з повідомленнями зарубіжних та вітчизняних ЗМІ, МЗС Ізраїлю офіційно через посольство України вимагало протиправного закриття МАУП. Такі вказівки дає держава, де Шарона — військового злочинця — замінив на президентській посаді Кацав — сексуальний злочинець. Але саме такі люди, очевидно, є найавторитетнішими для Ізраїлю та підпорядкованої йому державної влади США та України. Американський держдеп, наприклад, два роки поспіль друкує на своєму сайті «звіт» по Україні, де обов’язково згадує МАУП у світлі «антисемітської» діяльності, хоча ніхто з семітів не може пояснити, що ж саме означає цей вигаданий сіоністами термін. Але для президента В.Ющенка, наприклад, все і так зрозуміло, тому він дає команду Міністерству освіти та Службі безпеки України «розібратися» з МАУП. Очевидно, таку підказку зробила його дружина К.Клер-Чумаченко, яка сама працювала в тому сумнозвісному Держдепі! До того ж, як відомо з інтернет-видань, на зустрічах президентів України (і Кучми, і Ющенка) з єв­рейськими організаціями США завжди постає два головних питання: реституція (тобто повернення) єврейської власності та закриття МАУП.

Схоже, питання повернення єврейської власності, начебто втраченої ними за часи єврейсько-більшовицького режиму (?!) вже майже вирішено. Про це на зустрічі 14 травня цього року з керівником єврейського конгресу США відзвітувався голова Верховної Ради України О.Мороз. На цій же зустрічі було порушено й питання про «позицію МАУП». Тобто знову два головних питання для всіх єврейських організацій, керівники яких зустрічаються з українськими високопосадовцями — віддай нам ні за що народну власність та закрий ні за що ненависну нам МАУП! Зрозуміло, що недавні та нинішні керівники Української держави беззаперечно беруть вказівки сіоністських зверхників до негайного виконання.

Запопадливі виконавці

По лінії уряду, з огляду на все, координатором виконання цих вказівок є віце-прем’єр Д.Табачник, якому безпосередньо підпорядкований міністр освіти С. Ніколаєнко, а колишній заступник останнього М.Степко прилюдно (на нараді ректорів у Харкові цього року) проговорився про основну мету цих освітянських «реформаторів» — залишити через кілька років один вищий навчальний заклад на 1 мільйон українського населення. Це, безумовно, не плід інтелектуального напруження Табачника, Ніколаєнка та Степка, це — норматив Світового банку, потужної сіоністської структури, вказівки якої й виконує нинішня «колоніальна адміністрація» України. Програма поступової «дебілізації» українського населення розпочалася з нищення МАУП — нині головного осередку українства в системі вищої освіти, але вона обов’язково торкнеться всіх, зокрема багатьох українських ВНЗ. Залишаться ті, хто продукуватиме посередню освіту і космополітичну ідеологію, очолювані прихильниками расистських і сексуальних збочень (саме керівники єврейських організацій часто пропагують вживання наркотиків та гомосексуальну орієнтацію).

Таким чином, протиправне переслідування МАУП за ідеологічними мотивами інспіровано органами державної влади Ізраїлю та США (ймовірною представницею яких в Україні залишається нинішня президентська дружина Клер-Чумаченко), а безпосередніми організаторами цих політичних репресій в Україні є, судячи з оприлюднених даних, В.Ющенко, спікер О.Мороз, віце-прем’єр-міністр Д. Табачник. Прикметно, що до цієї злочинної справи долучилася і «галахічна єврейка» Ю.Тимошенко, яка, перебуваючи разом зі своїм спільником О.Фельдманом в Ізраїлі, закликала «стерти МАУП з лиця землі». Хіба це не єврейський тероризм?

Організатори знищення МАУП знайшли собі й інших виконавців серед членів уряду. Зокрема, оприлюднено переписку колишнього міністра внутрішніх справ Ю. Луценка (який має, за повідомленнями, ізраїльський паспорт) з відомством колишнього міністра закордонних справ Б.Тарасюка (відомим прихильником сіоно-американського світу) про комплекс заходів проти МАУП. У цьому листуванні повідомлялося, що названі заходи узгоджуються під час візитів міністрів України до США з відповідними спецслужбами. Словом, йдеться про змову державних високопосадовців з іноземними спецслужбами проти українського вищого закладу освіти. Хіба це не зрада Батьківщини та її національних інтересів? Але відповідь на це запитання стосовно Тарасюка і Луценка СБУ надавати не поспішає. Бо їхні безпосередні зверхники — Ющенко і Мороз все ще при владі. Поки що.

Прикметно, що свої вказівки стосовно переслідувань МАУП В.Ющенко, який знайшов притулок у нашій альма-матер у нелегкі для нього часи, оприлюднив саме напередодні влаштованих для міжнародного єврейства заходів у Бабиному Яру. В центрі цих подій були Ющенко, його дружина Клер-Чумаченко та сексуальний збоченець Кацав — президент Ізраїлю. Безпосереднім виконавцем протизаконного плану знищення українського закладу освіти на догоду міжнародному сіонізму та іншим юдо-нацистським організаціям став міністр освіти С.Ніколаєнко. Саме він організував засідання Державної акредитаційної комісії і прийняття нею протиправних рішень проти МАУП під час заходів президентського подружжя та міжнародного єврейства в Бабиному Яру. Від уряду відповідальним за ці заходи був все той же Д.Табачник. З огляду на все це, Ніколаєнко виявився ключовою фігурою в змові проти МАУП саме тому, що він, крім відповідних особистих якостей, є безпосереднім підлеглим і Ющенка, і Мороза (по лінії однієї Соціалістичної партії), і Табачника (по лінії уряду).

Протиправні дії

У чому ж полягає стратегія і тактика знищення МАУП руками міністра Ніколаєнка?

По-перше, Ніколаєнко та його підлеглі намагалися змінити організаційно-правову форму недержавних закладів освіти (до яких належить і МАУП), що давало підстави для подальшого їх закриття. МАУП у судовому порядку скасувала це протиправне рішення.

По-друге, ДАК та МОН України під керівництвом Ніколаєнка прийняли протизаконне рішення про анулювання ліцензій у 30 філіях МАУП та видачу випускникам 4,5 тисячі дипломів. МАУП через суд скасувала ці протиправні накази.

По-третє, розуміючи безперспективність справи затримки видачі випускникам МАУП державних дипломів, Ніколаєнко та його новий заступник Шинкарук намагаються все в той же протиправний спосіб затягти затвердження голів державних екзаменаційних комісій (ДЕК). МАУП і це питання обов’язково вирішить у судовому чи іншому законному порядку.

Крім цього, міністр та його заступник (призначений замість невдахи Степка) різними способами (часто дуже примітивними) затягують судові засідання (не з’являються на них, вимагають якихось додаткових матеріалів, просять долучити до розгляду сторонні організації тощо). Така поведінка більш притаманна дрібним злодіям, яких вхопили за руку, а не державним високопосадовцям. До того ж дивує, що Ніколаєнко та Шинкарук вбачають у підпорядкованому їм сьогодні Міністерстві освіти власну (а не державну) установу: хочу — видам дипломи та ліцензії, хочу — ні, хочу — призначу голів ДЕК, хочу — ні. Тобто поплутали орган державного управління з приватною коморою, а державні дипломи — зі своєю власністю.

Далі — більше. Справа стосовно МАУП набуває всіх ознак злочинного рейдерства. Наприклад, щойно стало відомо про спробу протизаконного переведення Запорізького інституту МАУП до складу Запорізького технічного університету (ректор там такий собі Сергій Борисович Бєліков). Для цього на останньому засіданні ДАК, що відбулося наприкінці квітня, Ніколаєнко і Шинкарук видали Бєлікову ліцензії на 2 060 осіб (!), і саме на ті спеціальності, за якими здійснюється підготовка в Запорізькому інституті МАУП. У цій рейдерській операції був задіяний і один із заступників запорізького губернатора, відомого сіоніста Червоненка (називають прізвище Фролова), що ще раз недвозначно вказує на справжніх замовників рейдерської атаки на регіональний підрозділ МАУП. І це не єврейська мафія?

Цікавою є й особа колишнього директора Запорізького інституту МАУП Толока, якого перед цим вигнали з посади ректора Запорізького державного університету за різноманітні зловживання. Але, влаштовуючись на роботу до МАУП, він видав себе за жертву кучмізму, з якою, нібито, розправилися за політичними мотивами. Зараз це перевіряють правоохоронні органи, оскільки Толока не лише звільнено за статтею КЗОТ — його ще підозрюють у скоєнні кримінальних злочинів. Те ж саме стосується і його вже звільнених заступників: Зайцевої, Соколової, Васильєвої. Цікавим також є факт тісних зв’язків Толока з керівником місцевої єврейсько-хабадської організації, як і те, що Ющенко нагородив його орденом «За заслуги».

З огляду на все це стає зрозуміло, що без безпосередньої участі міністра Ніколаєнка, його заступника Шинкарука та обл­держ­адміністрації на чолі з Червоненком ніякої спроби злочинного рейдерства з боку Толока та Бєлікова просто не відбулося. А рейдерство, тобто злочинне захоплення чужої власності, є суто кримінальним злочином, за який передбачено сувору відповідальність. МАУП налаштована на покарання злочинців і буде цього наполегливо домагатися.

Правда переможе

Хочу звернутися до студентів і випускників, їхніх батьків, усіх співробітників МАУП та наголосити на штучності, вигаданості, злонаміреності ситуації навколо МАУП, а також на рішучості керівництва Академії захищати права всіх причетних до нашої альма-матер. Прізвища і посади організаторів та виконавців ганебних репресій проти нашого навчального закладу відомі. Це президент Ющенко, спікер Мороз, віце-прем’єр Табачник, міністр освіти Ніколаєнко, його заступник Шинкарук. Замовниками цих політичних переслідувань є єврейські організації і державні структури Ізраїлю та США, які не мають жодного стосунку до України. На наше переконання, всі названі державні високопосадовці, які нині перебувають під впливом сіоно-американських кіл, у найближчому майбутньому підуть у політичне небуття та будуть, безсумнівно, покарані за всі свої злочини. Зокрема, за підле, безпідставне та безсоромне переслідування українського навчального закладу МАУП. Крім цього, керівництво Академії робить все від нього залежне, аби невдовзі закінчити судовий розгляд по всіх спірних питаннях з МОН та примусити його видати нарешті дипломи всім випускникам МАУП.

І наостанок, хочу ще раз звернутися до В.Ющен­ка, Д.Табачника, С.Ніколаєнка. Панове, не беріть на душу ще один страшний гріх, віддайте українським юнакам та дівчатам чесно зароблені ними дипломи, не псуйте їхню долю і не заважайте жити! Якщо вам чомусь не подобаються мої особисті погляди та праці, то майте справу лише зі мною. До чого тут 55-тисячний колектив співробітників, викладачів, студентів? Чому Ви переносити своє негативне ставлення до мене на всіх, хто хоч якимось чином пов’язаний з МАУП? Припиніть, схаменіться, одумайтеся, бо діти — студенти і випускники МАУП — ні в чому не винні! Вони — ваші співвітчизники, співгромадяни, які прагнуть вчитися та працювати для України. Навіщо ви їм в цьому заважаєте? Так, як чините ви, чинили чужинські більшовики, які встановлювали колективну відповідальність за неіснуючі злочини. Але ж ви стверджуєте, що ті часи назавжди минули. Будь ласка, доведіть на прикладі МАУП!

Георгій Щокін,
голова Наглядової ради МАУП

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com