Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Повноліття академії

3 квітня 2007 року Міжрегіональна Академія управління персоналом відзначає свою 18-ту річницю з дня заснування.

У цей урочистий день до Академії завітало чимало відомих політичних і громадських діячів науки, культури та мистецтва, серед яких, зокрема, народні депутати, Герой України Левко Лук’яненко, Геннадій Удовенко, поет Борис Олійник, представники місцевих та центральних органів влади, заслужені науковці та освітяни, представники дипломатичного корпусу.

Навколо події відчувався неабиякий ажіотаж, зала була вщент заповнена поважними гостями, викладачами та співробітниками Академії, кращими студентами та випускниками МАУП, які були запрошені на святкування ректоратом та Наглядовою Радою.

З нагоди свята всіх присутніх привітав засновник Міжрегіональної Академії управління персоналом, професор, доктор соціологічних наук, заслужений працівник освіти України, голова Наглядової Ради МАУП Георгій Щокін: «Рівно 18 років тому, 3 квітня 1989 року, було створено Київ­ський науково-впроваджувальний центр «Кадри», з якого згодом постав Всесоюзний заочний університет управління персоналом, а з останнього — наша Академія. Три тисячі професорів, докторів, доцентів, викладачів та співробітників щодня віддають свої знання студентству Академії. Сьогодні МАУП — це справжній стрижень українського православ’я та патріотизму, осередок, у якому панує справжня свобода думки та слова. Ми вдячні всім, хто навчає та навчається в Міжрегіональній Академії управління персоналом. Ми й надалі чесно та віддано працюватимемо на благо України, на піднесення авторитету української освіти у світі. Щастя, успіхів, наснаги в служінні Богові та Батьківщині!».

Ректор МАУП Микола Головатий від імені Наглядової ради та ректорату Академії нагородив почесними грамотами за плід­ну та багаторічну працю в лавах Міжрегіональної Академії управління персоналом її співробітників, які працюють у структурах та підрозділах МАУП понад десять років. За заслуги та вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти України, за багаторічну сумлінну працю золотими медалями Міжнародної Кадрової Академії нагороджено кількох провідних співробітників Академії, серед яких проректор з виховної роботи МАУП Людмила Біжик, директор Департаменту довузівської підготовки Людмила Бургомістренко, керівник Служби зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Оксана Калуцька, завідувач бюро із забезпечення навчально-методичними матеріалами Олена Барикіна та провідний фахівець Ольга Чорномаз, начальник відділу прийому абітурієнтів Максим Бех та директор Департаменту обліку студентського контингенту та оформлення документів про освіту Людмила Кудряшова.

Також керівництвом Академії за плідну працю та особистий вагомий внесок у розвиток вітчизняної системи освіти, званням «Почесний професор» Міжнародної Кадрової Академії було удостоєно Геннадія Сімакова, а Василю Короткіну та Ніні Грінівецькій присвоєно звання «Почесний доктор» МКА.

З привітанням на адресу Академії перед численною аудиторією виступив Герой України, народний депутат Левко Лук’яненко: «Я від щирого серця вітаю Академію з повноліттям. Ви є одним з найкращих ВНЗ України, який пробуджує національну свідомість, поширює національну ідею та знання далеко за межі України, допомагаєте молодому поколінню наблизитися до духовних джерел». З 18-річчям найбільший недержавний ВНЗ України привітав заступник голови Голосіївської райдержадміністрації Києва Олександр Волков: «Шановні освітяни, маю за честь привітати МАУП з повноліттям від імені адміністрації Голосіївського району та депутатського корпусу районної ради. Ми пишаємося тим, що Академія розташована саме у нашому районі та є прикрасою всієї столиці».

Також теплі слова на адресу Академії прозвучали з вуст віце-президента Федерації рукопашного бою України Олександра Гартвича: «Від імені президента Федерації хочу вручити Академії нагороду за популяризацію та розвиток рукопашного бою в Україні, а також з нагоди 18-річчя цього славного ВНЗ із великими спортивними традиціями». Завідувач відділу національної культури науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти та науки України, Народна артистка України Валентина Коротя-Ковальська виконала з нагоди дня народження Академії пісню «Многії літа».

Усім відомо, що МАУП — не лише вищий навчальний заклад, великий колектив, розгалужена організація, це передусім обдаровані й цікаві люди, прогресивне студентство, і свої неабиякі здібності вони виявляють не лише в роботі, а й під час відпочинку. У подарунок працівникам, студентам та керівництву МАУП юні таланти Академії та співробітники підготували святковий концерт. Урочисте дійство розпочалося з поетичного слова — вірша на честь Академії відомого поета, заступника директора Інституту лінгвістики МАУП Анатолія Славути-Логвиненка. Продовжила концерт хореографічна студія Президентського університету МАУП танцем-привітанням у народному стилі. Привітали своїми виступами і гості з усієї Україні, де є численні філії та інститути МАУП, адже це і їхнє свято. Своїми піснями порадували і «Золоті голоси Академії» — ще недавно студентки МАУП, а нині вже співробітниці Юлія Джура з Яготинського інституту та Оксана Сологуб з Президентського університету. Запальний іспанський танок у виконанні однієї з переможниць цьогорічного конкурсу «Студентська красуня МАУП» Яни Павлій з Одеси також став прикрасою свята. Композиція «Незалежна Україна» у виконанні музичної студії сучасного танцю «Альянс» та музичної студії «Академія Плюс» Волинського інституту імені В’ячеслава Липинського не залишила байдужими слухачів. І за традицією об’єднав усіх гімн Академії, адже всі ми і є Міжрегіональна Академія управління персоналом!

Високі показники Міжрегіональної Академії управління персоналом у системі вітчизняної освіти, досягнення співробітників та педагогів, особисті здобутки студентів Академії є результатом плідної та кропіткої праці, ознакою всебічного розвитку МАУП як найбільшого, серед недержавних, вищого навчального закладу України, що сумлінно працює на піднесення авторитету вітчизняної освіти у світі. Многії літа! 

Сергій Герук.
Фото Миколи Степанця

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com