Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

«СВОБОДА СЛОВА НЕ В ПОШАНІ»

Ситуація, що склалася навколо найбільшого вищого навчального закладу України — Міжрегіональної Академії управління персоналом, стала темою бурхливих дискусій в інтернет-форумах.

Звісно, багато учасників суперечки не те, що не знали суті справи, а й принципово не хотіли в неї вникати. Але є й досить цікаві думки, висловлені опонентами.

Bund: «Єдине, чого домоглася влада у зв’язку із закриттям МАУП, то це того, що і випускники, і їхні батьки, рідня, знайомі тепер вважатимуть, що жиди (вибачаюся за цей вираз, але з пісні слів не викинеш) закрили вуз, що нашим президентом керують американці».

Pike: «Про це говорилося давно, але сталося, «о чем неоднокгатно говогили богшевики», саме під час святкування Рош-а-шона та приїзду президента Ізраїлю. Дивний збіг? Лише дурникам впарюють туфту про відсутність будь-якої символічністі, а самі влаштовують «ритуальні свята». Як і всі 70 років панування їхньої системи, все приурочували як не до 7 листопада, то до 21 квітня...»

Sergey: «Перед президентом Израиля это может и красивый жест, особенно после того, как на днях они отказались признать голодомор геноцидом, но как же закончившие МАУП люди, которым не дали дипломы, и студенты? О них подумалт? Или это решение из серии «разгоню-ка я ГАИ»?

P.S. Если вы думаете, что учебное заведение, где учатся дети Ющенко, дает глубокие знания, то это ошибка.

Уважаемый Данко, надеюсь, ваш скромный труд окупится и следующий гвоздь вы будете вбивать в крышку, например, весьма популярного Соломонова университета, по сравнению с которым МАУП — действительно очень сложный вуз. Я уже не говорю про разные «калифорнийские академии».

sator: «Ну, що сказати — україножери святкують свою перемогу».

Lydia: «А що, свобода слова в Україні не в пошані? Так можна всі вузи позакривати, а залишити «соломонові» університети. Колись Папа римський, Павло, подарував українцям ікону Матері Божої, а гебреям — 300 000 дол, для побудови університету. Ви, українці, моліться, а ви, гебреї, учіться».

Furfur: «І навіщо Ющен­ко це робить? Щоб консолідувати навколо себе «постмодерністів»? І чому радіє пан Моргуліс? Він що, не розуміє, що це не боротьба з антисемітизмом, а боротьба з освітою?

sator: «У кожній книзі є посилання на історичні документи, свідоцтва, це наукові дослідження. Там немає закликів до міжнаціональної ворожнечі, расової або національної вищості. Я знаю в Києві достатньо державних дитячих закладів, які фінансуються з муніципального бюджету, але приймаються діти тільки за національною ознакою, тобто євреї. Крім того, єврейським дітям забороняють носити християнські хрестики та інші ознаки неюдейської віри. До речі, таким чином можна і тору заборонити як книгу, що містить ознаки нетерпимості до людей іншої національності. А щодо Ющенко, то скажу: мені було соромно, коли на прийомі в честь 15-ої річниці Незалежності, влаштованому на території християнського храму, більшу половину запрошених становили особи єврейської національності, а українці скромно стояли збоку. І це при тому, що євреїв, за офіційною статистикою, трохи більше 100 000.

Бруно: «Дуже цікава ситуація. Чому, коли єврею кажуть, що він — єврей (наголошую — не жид), то одразу починаються звинувачення в антисемітизмі, то одразу треба порушувати кримінальну справу за розпалювання релігійної ворожнечі. До речі, тоді так званий Соломонів університет теж треба закрити. Бо там теж йдеться про розпалювання міжнаціональної ворожнечі».

Гурвіник: «Отже, перевидання уже виданих книжок — це злочин? Поширювати свої погляди — це злочин? Ну, блін, чому Каурова не арештовують? Чому Свістунов на свободі? Чому Вітренко проповідує? Чому комунізм як людиноненависницьку ідеологію не заборонено? МАУП заважає? При владі ідіоти, повні, закінчені, сформовані. Ну, що ж — свині болото не вадить, ляпайтеся, панове. Шкода людей, які працюють і навчаються в МАУП. Що ж до рівня освіти в МАУП, то там більш як половина викладацького складу сумісники, тобто — з інших ВНЗ. Рівень викладання там не гірший, ніж у інших — державних чи приватних — навчальних закладах».

glavvrach morgulis: «МАУП уже давно на контроле у Кондолис Райс, которая именно для таких случаев создала в Госдепе отдел мониторинга и борьбы с антисемитизмом и возглавляет этот отдел не кто-нибудь, а Грег Рикман — человек, который в конце 90-х выбил у хитро сделанных швейцарских банкиров 10 млрд долларов компенсаций за деньги, зажатые банками в еврейских капиталистов, сожженных в топках Освенцима после таких поверженных титанов, как UBS. МАУП — это просто семечки».

muller: «Да фигня полная эти лицензионные договора... Никто их реально не выполняет. Полный аналог наезда налоговой или санэпидемстанции на частную лавочку».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com