Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ПРИХІД ПАХАНІВ-2: АПОКАЛІПСІС

Переходжу в опозицію. Життя повертається до колишнього формату. Так колись було за Кучми: Ющенко – одинак, Мороз – повія, Янукович – при владі, Юля – на барикадах. Щоправда, тепер уже не Юля, а Леді Ю.

Незважаючи на грузинські пам’ятники й автостопи, Україна таки не пішла шляхом Грузії, впевнено відмовившись від опіки північної Імперії зла. Ну немає в нас грузинської гордості! Ну не можемо ми встояти перед ВЕЛИКИМИ ГРОШИМА – такими само великими відносно депутатської зарплатні, як ці великі літери відносно маленьких. Цікаво, на що цього разу не вистачило Морозові? На чергову поетичну збірку? На лікування після того, як його «образили» помаранчеві партнери, «несправедливо» вмовивши полишити й думати про спікерську посаду? Однак ніхто ж вас, шановний пане, за язик не тягнув! Самі бовкнули. Негарно порушувати слово, вами дане.

Що й казати – такі вже в нашій країні соціалісти. Це вам не Швеція. У шведських соціалістів принаймні своїх грошей багато – маю великий сумнів, що їх зможуть перекупити США чи німці. Однак пан Мороз настирливо порівнює свою СПУ зі шведами: ото, мовляв, у Швеції соціалізм, а чим Україна гірша? А тим, шановний, що грошиків у нас замало. Статки їхніх мільярдерів у кілька разів перевищують наш бюджет.

До того ж, як відомо, «де три українця, там три булави». Хіба ж не зрозуміло було з самого початку, що Мороз, який не раз виставляв свою кандидатуру у Президенти, не поступиться якомусь Порошенкові, тим паче своєму ж заступникові Вінському?! Вінського обурила така непоступливість шефа – як це так, дядечкові давно вже час на пенсію, а він пре та пре!

 Тим часом Україною крокують Грузія, Штати і Росія. Крокують, мається на увазі, інформаційно. У Києві на вулиці Шота Руставелі буде встановлено пам'ятник авторові "Витязя в тигровій шкурі". До того ж один з ініціаторів – найчудовіший з українських мерів Леонід Черновецький. Певно, планує таким чином чергову суму грошей, здобутих у "чорних" оборудках з Аделаджею, відмити. Найцікавіше, що Шота був євреєм, як і сам шановний київський міський голова. Недавно в Єрусалимі в якомусь старовинному храмі знайшли фреску із зображенням Шоти – там так і підписано: "Шота Руставелі". Певно, вишуканою грузинською літературною мовою.

Грузини, втім, не обмежилися встановленням пам'ятника. У Львові стартував чемпіонат з автостопу "Україна – Грузія". Певно, автостоп після подорожчання залізничних квитків – найкращий спосіб пересування нашою державою. Ось і розумники-грузини вирішили "не бути лохами" і скористатися можливістю "на халяву" з'їздити на батьківщину.

Однак все це пройшло повз депутатів. Їх цікавило, як правильніше кинути «бумажку» в урну для голосування – благо, поряд з урною стояли Рудьковський та Семенюк – і скільки за це взяти. І по них. А що там далі відбуватиметься – не має значення. Панки просто чіпляються з останніх соціалістичних сил за владу. Адже партія нездужає разом зі своїм головою.

Ще два тижні тому хотілося зауважити: ми отримали пречудову коаліцію, яка справді слідкуватиме за кожним кроком влади і користуватиметься найменшим приводом покритикувати. Ми отримали потужну, хижу, наче вовк, партію влади – БЮТ. І потому. Усі інші розваляться, самознищаться. Натомість бачимо дещо іншу картину – «Наша Україна» та СПУ розійдуться по кланах Партії регіонів і БЮТ. І будемо ми двопартійні. Два пахани керуватимуть Україною – новітня «залізна леді Ю» та металургійний король Ринат І. Мороз через два рочки таки піде, молитвами Вінського та Луценка, на пенсію. ВР очолить хтось із «небалакучих» - Азаров чи інший якийсь ненависник всього українського. І москалізуємося ми, і заживемо в одній спільній родині з Путіним, Лукашенком і Назарбаєвим. Амінь!

Іван РЯБЧИЙ
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com