Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ХЛОПЦІ НАШІ - ЗОЛОТІ

Недавно футбольна збірна команда МАУП вибо­рола золоті нагороди чемпі­онату України серед студентів.

У фінальному по­єдинку маупівці зустрічалися зі своїми ровесниками з чер­нівецької «Буковини». Пере­вага наших хлопців була більш ніж переконливою — 5:2!

Уже на сьомій хвилині, вдало зігравши в контратаці, маупівці відкрили рахунок. Як і належить капітану, Вадим Костяной повів команду вперед — 1:0. Невдовзі він мав нагоду відзначитися ще раз, проте воротар суперників захистив ворота. Незабаром, отри­мавши чіткий пас від того ж таки Вадима, Юрій Галюк подвоїв перевагу — 2:0!

З таким рахунком пер­ший тайм і закінчився, хоча обидві команди мали шанси змінити цифри на табло. Так, маупівці могли змусити суперників розпочинати з цен­тру поля принаймні ще тричі. Знову від голу «Буковини» врятував свою команду Костяной. Він після виконання штрафного біля нашого кар­ного майданчика головою «виніс», здавалося б, уже забитий м’яч.

У другій сорокап’ятихвилинці хвилині вихованці Академії пожвавішали. Після подачі кутового Галюк опинив­ся в потрібному місці — 3:0. Оформив дубль і капітан. «Накрутивши» кількох буко­винських захисників, Вадим не залишив голкіперу жодного шансу — 4:0!

Та все ж суперники спро­моглися на гол престижу, а невдовзі вдало реалізували заслужене пенальті — 4:2. Проте на створення інтриги суперників не вистачило. їхні надії просто поховав Антон Приходько — 5:2!

Тріумфаторам вручили зо­лоті нагороди, переможний кубок та грошові премії від Міністерства освіти. До того ж найкращим воротарем фінальної стадії змагань визнано нашого Максима Косенка.

Особливо приємно, що маупівці ввійшли в історію студентського футболу України. Студентську футбольну лігу створено тільки цього року, і першим її переможцем стали саме вихованці Академії.

«Звісно, ми налаштовували­ся тільки на перемогу. Проте не розраховували на такий надто переконливий резуль­тат, — з посмішкою каже Вадим Костяной. — Швидкий гол додав нам впевненості. Вва­жаю, ми переграли своїх суперників за всіма показниками. Зокрема усій команді вдалося показати швидкість. А із своїх колег хотів би вирізнити Юру Галюка, який не просто забив два голи, а психологічно налаш­товував усіх нас на гру».

«Буковина» — дуже сильна команда, яка грає в агресивний футбол, бореться до останньо­го, — оцінює суперників директор департаменту спорту МАУП Мирон Ільницький. — Проте ми скористалися її слабкою сторо­ною — обороною. До того ж повністю переграли претен­дентів на «золото» тактично. Після чотирьох забитих голів хлопці розслабилися, плюс спека, тому буковинці й заби­ли два голи».