Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

До французів зі своїм статутом не ходять

Стати французом можна двома способами.

Перший — народитися ним. Другий — прийняти і виконувати правила і статут Республіки. А це певна і відрегульована процедура, яка, втім, удосконалюється. Недавно Нижня палата французького парламенту ухвалила закон, який обумовлює нові вимоги до тих, хто хотів би обрати, чи вже обрав, місцем проживання Францію. Серед них обов’язковою є (письмово засвідчена!) повага до звичаїв корінного, державотворчого етносу — французів. Представники нацменшин повинні в обов’язковому порядку вивчити, знати і користуватися, зокрема, французькою мовою. І без жодних референдумів.

До американців — також

Минулого тижня своє слово з мовних проблем сказали американці. Сенат США визначив і закріпив статус англійської мови як державної, якою повинні володіти всі американці, зокрема й нелегали. До речі, згідно із дослідженнями, англійською на побутовому рівні послуговуються трохи більш як 70% американців, третина належить до етнічних меншин. За прогнозами науковців, до 2050 року не біле населення США становитиме ледь не половину від загальної кількості громадян США.

Олег Тягнибок за порозуміння

Коментуючи стосунки з Українською Консервативною партією в інтерв’ю газеті «За вільну Україну плюс», лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок зазначив, що в обох політичних сил багато позицій і бачення розвитку України збігаються, а в нього особисто склалися добрі взаємини з чільниками УКП, зокрема Г.Щокіним і В.Яременком. О. Тягнибок висловив сподівання на подальшу, вже післявиборну співпрацю з консерваторами.

На що тратять кошти Ахметов та брати Суркіси?

За повідомленнями ЗМІ з посиланнями на Рината Ахметова, структури хазяїна Донбасу витратили на утримання футбольного клубу «Шахтар» у сезоні 2005— 2006 pp. майже 80 млн доларів. Своїми витратами похвалився і президент київського «Динамо» Ігор Суркіс. За ним, аналогічний бюджет становив 25—30 млн доларів. Фахівці стверджують, що витрати двох українських клубів перекривають чи не третину втрат усіх команд не бідної російської першості. Проте, звичайно, їх не порівняти з тими грішми, які витрачає на улюблений англійський «Челсі» ще один єврейський олігарх — Роман Абрамович. Там йдеться вже про сотні мільйонів. Забаганка — цяцянка, коли гроші легкі.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com