Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ДО НОВИХ ВЕРШИН – З ДИПЛОМАМИ МАУП

Українсько-Арабський інститут міжнародних відносин ім. Аверроеса Міжрегіональної Академії управління персоналом привітав своїх випускників з успішним завершенням навчання.

27 січня 2005 року відбулася врочиста церемонія вручення дипломів студентам заочної форми навчання, а нині - молодим фахівцям у галузі політології та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності. Документи про вищу освіту – дипломи магістра та бакалавра МАУП – отримали 15 випускників інституту. Двоє студентів закінчили навчання з відзнакою. Дипломи випускникам вручили ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом, професор Микола Головатий та директор Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин Людмила Гурч. Вітаючи випускників з успішним закінченням інституту, Микола Головатий відзначив високий рівень їхньої кваліфікації та висловив впевненість у тому, що вони обов’язково знайдуть себе на професійній ниві, «підтвердять високе звання найкращих», як і всі інші студенти-випускники найкращого недержавного вищого навчального закладу України – Міжрегіональної Академії управління персоналом. «З кожним роком такі спеціальності, як «політологія» та «менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» здобувають дедалі більшу популярність, - говорить Микола Головатий. – Попри те, що це надзвичайно цікаві спеціальності, важко переоцінити їхню важливість у сучасному українському суспільстві. В умовах становлення України як держави та постійного розвитку міжнародних політичних, економічних та культурних зв’язків між Україною та іншими державами, потреба в спеціалістах, які б відстежували та аналізували процеси, що відбуваються в цих напрямах, – надзвичайно велика. Я впевнений, що ви знайдете себе, принесете користь державі й підтвердите високий рівень кваліфікації, отриманий у МАУП».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com