Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНІ СИЛИ ПОВИННІ ОБ’ЄДНАТИСЯ

Сучасна політична та економічна ситуація в країні залишається вкрай нестабільною і загрозливою, зазначили учасники Всеукраїнського форуму національно-патріотичних сил, який відбувся за ініціативи Української Консервативної партії в Міжрегіональній Академії управління персоналом (раніше регіональні Форуми національно-патріотичних сил відбулися по всій Україні).

Витягти країну з перманентної кризи здатні національно-патріотичні та національно-демократичні сили, представлені у вітчизняній політиці партіями правого спрямування. Після перемоги на виборах вони зможуть реалізувати українську національну ідею. Такої думки дотримуються представники політичних партій та блоків національно-патріотичного спрямування, громадських організацій, молодіжних рухів, наукова, освітянська та мистецька інтелігенція, студентська молодь, які взяли участь у зібранні.

Єдиним шляхом до порятунку нації, забезпечення її повноцінного існування є самоорганізація, самоврядування українства, особливо на засадах і традиціях українського козацтва, українського консерватизму, боротьба за розбудову справді Української України, зазначили у своїх виступах лідери Української Консервативної партії: президент МАУП, голова УКП Георгій Щокін, директор Книжкової палати України Микола Сенченко, ректор МАУП Микола Головатий, директор Інституту культурологічних та етнополітологічних досліджень МАУП Василь Яременко, професор, доктор політичних наук Григорій Мусієнко. Надзвичайна роль у пропаганді ідей українського консерватизму, в єднанні сил українства навколо створення умов для практичної реалізації української національної ідеї належить громадським організаціям, об’єднанням, утворенням, що сповна поділяють і підтримують напередодні виборів стратегію політичної діяльності більшості партій саме національно-демократичного спрямування та головним чином Української Консервативної партії, яка декларує, сповідує і намагається максимально зреалізувати природні, етнічні й історичні українські духовні цінності, грунтується на споконвічних українських традиціях та вважає самоорганізацію української титульної нації головною умовою збереження та подальшого прогресивного поступу Держави Україна. Про це йдеться, зокрема, у «Зверненні Всеукраїнського форуму національно-патріотичних сил до української громадськості», ухваленому його учасниками.

У зверненні також йдеться про необхідність забезпечити максимальну підтримку Української Консервативної партії на виборах усіх рівнів у березні 2006 року, максимально сприяти місцевим осередкам Української Консервативної партії у висуненні кандидатів до місцевих рад (обласних, міських, районних, селищних) та у забезпеченні їхньої перемоги на виборах.

Форум звернувся із закликом до усіх національно-патріотичних сил об’єднати свої зусилля, особливо на регіональному рівні, для боротьби за українську владу.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com