Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

АЛЬХЕН РОДНЯНСЬКИЙ

  ЛЮСТРАЦІЯ (з латинської —очищення), «декучмізація» влади — нині гаряче питання суспільного обговорення. Після національної революції у новій демократично обраній владі не повинні опинитися корумповані політикани, продажні чиновники, ненаситні олігархи та їхня челядь, які вже почали безсоромно перефарбовуватися в помаранчевий колір, сподіваючись, що минуле їм легко минеться.
  Всеукраїнська громадська організація Антинаклепницька ліга України разом із Всеукраїнською громадське-патріотичною організацією «Український вибір» починають проект «Люстрація» — відкритий список тих, хто обслуговував злочинний антиукраїнський режим Кучми — Медведчука — Пінчука.

     Персонаж роману Ільфа та Петрова «Дванадцять стільців» Альхен — «блакитний злодюжка» — запам'ятався тим, що крав і... червонів, бо йому було дуже соромно. Він соромився і крав.
     Удає із себе «блакитного злодюжку» і співвласник телеканалу «1+1» (вкупі з дядьком — громадянином Німеччини Фуксманом, якого правоохоронні органи вважають причетним до міжнародної організованої злочинності, та американським магнатом Рональдом Лаудером) Альхен, він же Олександр, він же просто «Льоша» РОДНЯНСЬКИЙ.
     «Нам до болю соромно за те, що робили під час передвиборної кампанії», — каже РОДНЯНСЬКИЙ в останньому числі «Дзеркала тижня» (схоже, проплачена ЕЗ.Мостовому публікація). Йому, бачте, соромно! Альхен, який крав навіть жіночу білизну, і то дужче червонів. Та Роднянському не червоніти треба, а винаймати адвоката для суду.
     Уже в грудні 2004 року Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України дав вичерпну характеристику діяльності телеканалів. Як писав голова Комітету, народний депутат України Геннадій Удовенко:  «У процесі голосування виконавча влада вдалася до безпрецедентних засобів терору і тиску на виборців, відвертої і масової фальсифікації. Особливо непокоїла Комітет позиція центральних телеканалів УТ-1, «Інтер», «1+1». Під час виборчого процесу вони працювали в умовах політичної цензури за так званими темниками, подаючи викривлену і необ'єктивну інформацію про учасників президентських перегонів і, порушуючи Конституцію та закони України, розміщували політичну рекламу, що містила ознаки розпалювання міжетнічної, расової та релігійної ворожнечі, заклики до громадянської війни та пропаганду фашизму. Забігаючи наперед, скажу, що ті гіркі зерна розбрату, що так щедро сіяли в душі наших громадян, нині підхоплені державними чиновниками, які вдалися до дій, спрямованих на підрив державного суверенітету та територіальної цілісності України».
     Як свідчить парламентський комітет, виконавча влада не тільки ігнорувала грубі правопорушення, а й усіляко потурала їм (досить згадати, що голова Держкомітету у справах національностей і міграції Г.Москаль не тільки «не помічав», що відбувається на телеекрані, а й особисто брав участь у переслідуванні газети «Сільські вісті» та інших опозиційних видань).
     Провівши експертний юридичний аналіз передвиборних роликів, які демонстрували перед першим і другим турами голосування на кількох телеканалах, серед яких «1+1», адвокатська компанія «Кисіль і партнери» дійшла висновку, що заслуговує уваги Національної ради з телебачення і радіомовлення, парламентського комітету зі свободи слова, слідчих органів, та й пересічних телеглядачів. Відповідно до ст. 2 Закону про телебачення та радіомовлення, телерадіоорганізації не мають права у своїх програмах проводити пропаганду розпалювання расової, національної, релігійної ворожнечі, поширювати інформацію, яка підриває суспільну мораль чи підбурює до правопорушень, а також принижує честь і гідність людини. На думку правознавців, зміст роликів дає змогу зробити висновок, що вони містили інформацію, яка розпалює національну ворожнечу.

Антинаклепницька ліга України

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com