Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Україну хочуть відвернути від Європи

Радник президента Ганна Герман сподівається, що арешт Юлії Тимошенко не призведе до зриву підписання угоди про асоціацію України з Євросоюзом: «Я маю одну надію, що Захід вже зараз починає розуміти, що євроінтеграція для України є важливою і не може протиставити долю однієї людини, навіть якщо це така видатна і хороша людина, як Юлія Володимирівна, і долю держави, напрямку, куди рухається держава», — сказала Герман.

«Я думаю, що всю цю історію з Юлією Тимошенко дуже добре використовували ті сили, які хочуть повторити історію з «Кольчугою» (поширення колишнім офіцером Держохорони майором Миколою Мельниченком інформації про продаж систем «Кольчуга» режиму Саддама Хусейна)», — додала радник президента.

На її думку, «той, хто розробив цей сценарій, прекрасно знав», що Тимошенко в першу чергу буде апелювати до Заходу, і заявила, що сценарій реалізовувався з метою відвернути Україну від євроінтеграції.

«Вся задумка цієї історії дуже проста — повернути європейський напрям України, куди вона йде, в інший бік і ослаблену Україну в особі ослабленої влади штовхнути в іншу сторону», — зазначила Герман.

«Все дуже примітивно і Юлія Тимошенко потрапила на цей гачок. Мені шкода її, бо не знаю, чи усвідомлює вона, як буде використано її ім’я для знищення України», — сказала вона.

При цьому вона категорично спростувала, що автори такого сценарію сидять «на Банковій» в адміністрації президента. «Я це спростовую», — заявила радник президента.

Інтерфакс-Україна

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com