Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Загадкова катастрофа

Пасажирський літак Боинг-737 авіакомпанії «Аерофлот-Норд», що виконував рейс 821 з Москви, зазнав катастрофи в Пермі близько 3.10 за московським часом 14 вересня. На його борту знаходилося 88 чоловік, усі вони загинули (семеро дітей, а також більш 20 іноземних громадян). За даними «Аерофлоту», в авіакатастрофі в Пермі загинули п’ять українців. Очевидці катастрофи стверджують, що літак зайнявся в повітрі і наче комета по похилій із страшним гуркотом урізався у землю між двома житловими районами Пермі. За словами диспетчера, поведінка пілота в останні хвилини перед ударом була неадекватною — він не виконував ніяких вказівок і робив протилежне.

Серед 82 пасажирів, що загинули в результаті катастрофи, був і герой России радник президента по справах козацтва Геннадій Трошев. Він летів у Пермський край на турнір по самбо пам’яті Василя Шваі. Авіакомпанія «Аеро­флот», що належав «Боїнг», вже оголосила, що готово виплатити родинам загиблих по 2 млн карбованців компенсації.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com