Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Бандитів шукають…Бандитів знайдуть!

21 листопада близько одинадцятої вечора у під’їзді власного будинку було побито і пограбовано ВІТАЛІЯ РАЄВСЬКОГО - генерал-майора, голову Міжнародного благодійного фонду "ГАРДЕЗ", члена Координаційної ради з питань соціального та правового захисту військовослужбовців, осіб, звільнених з військової служби в запас або відставку та членів їхніх сімей.

Як вдалося з’ясувати «Персоналу Плюс», консьєрж, яка постійно чергує в під’їзді, на той час відійшла, залишивши відкритими вхідні двері. Цим і скористалися зловмисники, які біля ліфту наздогнали Віталія Анатолійовича, вдарили ззаду і, поваливши на підлогу,  вирвали з рук барсетку з документами, грішми і мобільним телефоном. Після чого втекли. Сподіватимемося, довго на волі ці мерзотники не ходитимуть. Принаймні, нині столичні правоохоронці докладають усіх зусиль, аби знайти їх.
 
Однак є ще один момент. Віталій Анатолійович Раєвський – людина добре відома громадськості. Він професійний військовик, навчався в Одеському артилерійському училищі (1966 - 69);  закінчив Військову академія ім. М.Фрунзе (1978 - 81) та Військову академію Генштабу ЗС СРСР (1989 - 91).  Воював у Афганістані, де у 1985 - 1987 роках  командував  56-ою окремою десантно-штурмовою бригадою. Там його було тяжко поранено. До речі, воїни-«афганці», якими командував Раєвський, дуже поважають свого командира - і за професійні, і за людські якості.  Та й його нагороди краще за будь-які слова свідчення: ордени Червоного Прапора, Червоної Зірки, "За службу Батьківщині в ЗС СРСР" III ст., "Іменна вогнепальна зброя", 11 медалей. Згодом Віталій Анатолійович командував дивізією повітрянодесантних військ Північно-Західної групи військ, брав активну участь в організації Аеромобільних військ України. І до 1998 року  був начальником управління аеромобільних військ Головного управління сухопутних військ Генштабу ЗС України. Проте не завжди «високі чини» дослухалися його думки. В одному з інтерв’ю Раєвський зазначав: «Воювати з повстанцями було легше, ніж з деякими невігласами-реформаторами. Спираючись на історичні факти й події, досвід інших держав світу, я доводив їм прописні істини, наполягаючи на виваженішому підході до реформування наших військ. Однак мене «не чули»... Не змігши змиритися з таким станом речей, Віталій Анатолійович звільнився з лав Збройних Сил. Проте й надалі захищає інтереси військовослужбовців.
 
З 10.1999 р. до 02.2000 р. Віталій Анатолійович обіймав посаду  заступника голови Комітету у справах ветеранів війни та військових конфліктів в іноземних державах при Кабінеті Міністрів України. З 02.2000 р. --  заступника голови Державного комітету України у справах ветеранів. Та буквально недавно -- 14 листопада 2005 р. – його звільнено з цієї посади у зв'язку з… ліквідацією Комітету. Та, звісно, він і надалі, не залежно від назви посади,  захищатиме інтереси українських військовиків. Ми бажаємо Віталію Анатолійовичу швидшого одужання. Адже його знання і працездатність так необхідні нашій державі!  Нині ж приголомшує, що про напад на Віталія Раєвського – справді непересічну особистість --  жодного рядка в ЗМІ.  Хоча багато з них полюбляє розповідати про те, як якісь «астероїди» сучасної музики перечепилися через якусь каменюку. А скільки галасу піднято навколо побиття в центрі Києва п’яними відморозками студента єшиви Мордехая Моложенова! Звісно, хлопця, який тривалий час перебував у комі, шкода. І той, хто це зробив, має постати перед судом. Однак сіоністські структури навіть на цій кримінальній історії не упустили можливості себе пропіарити і вкотре оголосити  про «нечуваний антисемітизм»? Однак давно і всім відомо, що бандитизм не має національної ознаки й ідеологічного спрямування. Отож така поведінка власників ЗМІ – не що інше, як свідчення подвійних стандартів.
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com